CV24100-L
Product Properties
Dimmable: No
Voltage: 230 V / 24 V
Power: 100 W
Product Features
Certificates
CE mark
Dana Terraschke
Your personal contact Staff Contact
Dana Terraschke
Technical specifications
Quality of materials
Housing: Plastic
Protection rating: IP 20
Protection class: II
Suspense
Primary operating voltage: 230 V, frequency: 50/60 Hz
Secondary: 24 V
Power: see table
connection
Plug-in system: see table Primary
connection cable: 3000 mm, see table Secondary
connection cable: 120 mm, see table